Wody Polskie zatrudniają ponad 6000 osób, które wykonują pracę z pasją i zaangażowaniem. Podczas wtorkowych targów pracy w Akademii Morskiej w Szczecinie zachęcaliśmy młodych ludzi do pracy w naszych szeregach.

   Jesteśmy organizacją, w której ze względu na wielkość i różnorodność zadań, każdy może znaleźć swoje miejsce. Wykonujemy wiele ważnych i potrzebnych zadań, m.in. obsługujemy urządzenia przeciwpowodziowe i regulacyjne, planujemy i nadzorujemy strategiczne inwestycje, prowadzimy postępowania dotyczące zgód wodnoprawnych, opracowujemy strategie i plany.

   Targi pracy organizowane przez biuro karier Akademii Morskiej w Szczecinie zgromadziły ponad 20 pracodawców w jednym miejscu. Wśród nich nie zabrakło także stoiska Wód Polskich, które cieszyło się niemałym zainteresowaniem studentów i absolwentów AM. Podczas eventu nie tylko zaprezentowaliśmy aktualne oferty pracy szczecińskich Wód Polskich, ale również udzielaliśmy informacji dotyczących naszej działalności oraz przybliżaliśmy charakterystykę pracy w PGW WP. Każdy odwiedzający nas student otrzymał od nas ciekawe upominki.

   Już w nadchodzącym roku będziecie mogli nas spotkać na kolejnych targach pracy. O dokładnych datach wydarzeń będziemy informować na bieżąco.

 

Agnieszka Jędrych

Zespół Komunikacji Społecznej i Edukacji Wodnej

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie