Dni Morza Sail Szczecin 2019 już za nami. Ogrom atrakcji jakie oferowało wydarzenie przyciągnął setki tysięcy odwiedzających. To właśnie podczas tegorocznej edycji Dni Morza powstał kolejny odcinek programu „Projekt Woda”.

Piękna pogoda i moc atrakcji Dni Morza sprawiły, że na szczecińskiej Łasztowni pojawiły się tłumy. W dniach 14-16 czerwca mogliśmy zwiedzać niesamowite żaglowce, a także odwiedzić stoiska bogate w regionalne produkty. Na największej plenerowej imprezie w zachodniopomorskim nie mogło zabraknąć stoiska Wód Polskich. Nasi pracownicy obecni podczas trwania wydarzenia informowali zwiedzających o działalności szczecińskiego RZGW i chętnie odpowiadali na wszelkie ich pytania. Na naszym stoisku czekało na Was wiele atrakcji w postaci gadżetów oraz słodkiego poczęstunku.

O tym wszystkim (i nie tylko) dowiecie się w najnowszym odcinku „Projektu Woda”, który obejrzeć możecie już dziś (2.07.2019r.) o godz. 17:15 i 20:30 na antenie TVP3. Po ten i więcej odcinków zapraszamy także na stronę: https://szczecin.tvp.pl/39359652/projekt-woda

 

Agnieszka Jędrych

Zespół Komunikacji Społecznej i Edukacji Wodnej

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie

 

Poniżej relacja z Dni Morza Sail Szczecin 2019