15. edycja Pikniku nad Odrą miała miejsce w miniony weekend w Szczecinie. Wały Chrobrego odwiedziło przez sobotę i niedzielę ponad 40 tysięcy mieszkańców naszego miasta i regionu. Wydarzenie to ma charakter promocji turystyki oraz produktów regionalnych – na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie PGW Wody Polskie. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.


15. edycja Pikniku nad Odrą na Wałach Chrobrego zgromadziła ponad 200 wystawców z całej Polski. Stanowiska te odwiedziło ponad 40 tysięcy osób. Swoje stanowisko na wydarzeniu miał również Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Przygotowaliśmy setki ulotek informacyjnych oraz gadżetów takich jak balony, sprzęt sportowy czy długopisy i ołówki. Informowaliśmy o zakresie działania RZGW Szczecin i Zarządów Zlewni, ale i odpowiadaliśmy na pytania dotyczące naszej działalności czy np. taryf o co często pytali mieszkańcy Szczecina.
Wody Polskie w przestrzeni Szczecina obecne będą jeszcze bardziej! Spotkacie nas także na Dniach Morza w Szczecinie, które odbędą się 14-16 czerwca. Będziemy z Wami w sobotę i w niedzielę!