LISTA OBWODÓW RYBACKICH UDOSTĘPNIONYCH PRZEZ DYREKTORA RZGW W SZCZECINIE DO AMATORSKIEGO POŁOWU RYB

 

Nazwa obwodu/łowiska

Wody wchodzące w skład obwodu rybackiego

Województwo

Powiat

Gmina

Obwód rybacki Jeziora Dobropolskie (Golenickie) na Kanale Kruszwin (Dopływ z jeziora Dobropolskiego) uchodzącym do rzeki Myśla - nr 1;

 

Jezioro Czernikowskie, Jezioro Dobropolskie (Golenickie), Jezioro Golenickie Małe

(Pacynowo) wraz z wodami ich dopływów, Kanał Kruszwin (Dopływ z jeziora Dobropolskiego) na całej długości.

Zachodniopomorskie

myśliborski

gryfiński

Myślibórz

Trzcińsko - Zdrój

 

 

         

Obwód rybacki Jeziora Postne na cieku Dopływ z jeziora Postne uchodzącym do rzeki Myśla - nr 1

Jezioro Postne wraz z wodami Kanału Buszów oraz cieku Dopływ z jeziora Postne do rzeki Myśla.

Zachodniopomorskie

myśliborski

Dębno

         

Obwód rybacki rzeki Rurzyca - nr 3

Rzeka Rurzyca na odcinku od jeziora Trzcińskie (Miejskie, Trzygłowskie) do linii prostej łączącej dwa naprzeciwległe punkty brzegów rzeki Rurzyca oddalone o 2,4 km od jej ujścia do rzeki Odra, wraz z wodami jej dopływów nie stanowiących oddzielnych obwodów.

Zachodniopomorskie

gryfiński

Chojna

Widuchowa

         

Obwód rybacki Jeziora Trzemeszno na rzece Pniewa (Dopływ z jeziora Trzemeszno) - nr 1

Jezioro Trzemeszno, Dopływy ww. jeziora, rzeka Pniewa (Dopływ z Jeziora Trzemeszno) od źródeł do jej ujścia do rzeki Odra, wraz z wodami jej dopływów

Zachodniopomorskie

gryfiński

Gryfino

         

 Obwód rybacki Jeziora Wapnickie Północne na Kanale Sicko (Dopływ z jezior Wapnickich) - nr 1

Jezioro Wapnickie Północne, Jezioro Wapnickie Południowe, Jezioro Wapnickie Małe (Pod Topolami), Kanał Sicko (Dopływ z jezior Wapnickich) od wypływu z Jeziora Wapnickie Północne na całej jego długości.

Zachodniopomorskie

stargardzki

Suchań

         

 Obwód rybacki Jeziora Kamienica (Kamnica) na rzece Błotnica - nr 1

Jezioro Kamienica (Kamnica), rzeka Błotnica na odcinku 50 metrów od wypływu z jeziora Kamienica (Kamnica).

Zachodniopomorskie

kołobrzeski

Siemyśl

         

Obwód rybacki Jeziora Nicemino (Rekowo) na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Mszanka – nr 1

Jezioro Nicemino (Rekowo), ciek łączący jezioro Nicemino (Rekowo) z rzeką Mszanka.

Zachodniopomorskie

koszaliński

Polanów

         

Obwód rybacki Jeziora Lubiatowo Północne na rzece Dzierżęcinka - nr 1

Jezioro Lubiatowo Północne, Jezioro Lubiatowo Wschodnie, Jezioro Bonińskie (Lubiatowo Południowe), Jezioro Policko (Policzko,Cieszyno), Jezioro Debro (Dobre), Jezioro Wyszewskie (Okółko), rzeka Dzierżęcinka na odcinku od źródeł do linii prostopadłej do osi rzeki łączącej punkty brzegu oddalone o 100 metrów od wypływu z Jeziora Lubiatowo Północne - z wyłączeniem wód obiektu stawowego zlokalizowanego w źródliskowym odcinku rzeki Dzierżęcinki w rejonie miejscowości Zacisze oraz wody ich dopływów.

Zachodniopomorskie

Koszaliński

Manowo

         

 Obwód rybacki Jeziora Czarne Wielkie na cieku Dopływ z jeziora Czarnego Wielkiego uchodzącym do Strugi Kramarzyńska - nr 1

Jezioro Czarne Wielkie, Jezioro Podgórze Duże, cieku Dopływ z jeziora Czarnego Wielkiego na odcinku od źródeł do jego ujścia do Strugi Kramarzyńska).

Pomorskie

bytowski

Kołczygłowy

Tuchomie

         

Obwód rybacki Jeziora Słosineckie (Słosineckie Wielkie) na rzece Studnica – nr 1

Jezioro Słosineckie Małe, Jezioro Słosineckie (Słosineckie Wielkie), Jezioro Rudnik, rzeka Studnica na odcinku od źródeł do Jeziora Studzieniczno.

 

Pomorskie

bytowski

Miastko

         

Obwód rybacki Jeziora Pajerskie na cieku Dopływ z jeziora Pajerskiego uchodzącym do rzeki Pierska Struga -nr 1

Jezioro Pajerskie wraz z wodami cieku Dopływ z jeziora Pajerskiego łączącego to jezioro z rzeką Pierska Struga na odcinku do połączenia z kanałem ulgi wypływającym z Jeziora Bobęcino Małe.

Pomorskie

bytowski

Miastko

         

Obwód rybacki Jeziora Łączno (Zielone) na rzece Grabowa - nr 1

Jezioro Łączno (Zielone) wraz z wodami rzeki Grabowa na odcinku od źródeł do Jeziora Żeliborskie (Żelberskie).

Zachodniopomorskie

koszaliński

Polanów

         

Obwód rybacki Jeziora Zamkowe na cieku bez nazwy uchodzącym do cieku Dopływ z Jeziora Długiego (Dopływ z Jeziora Nidno) – nr 1

Jezioro Zamkowe wraz z wodami cieku bez nazwy uchodzącego do cieku Dopływ z Jeziora Długiego (Dopływ z Jeziora Nidno).

Zachodniopomorskie

sławieński

Malechowo

         

Obwód rybacki Jeziora bez nazwy na rzece Myśla - nr 1

Jezioro bez nazwy w ciągu rzeki Myśla na południowy-wschód od jeziora Małe (Mostkowo), Rzeka Myśla na odcinku od źródeł do jej ujścia do jeziora Małe(Mostkowo)

Zachodniopomorskie

myśliborski

Barlinek

         

Obwód rybacki Jeziora Paweł (Pował) na Kanale Prądnik uchodzącym do Jeziora Kościelne (Lipiańskie Południowe) - nr 1

Jezioro Paweł (Pował ) wraz z Kanałem Prądnik łączącym to jezioro z Jeziorem Sulimierskie Przednie oraz z Jeziorem Kościelne (Lipiańskie Południowe)

Zachodniopomorskie

myśliborski

Myślibórz

         

Obwód rybacki Jeziora Mironów na cieku bez nazwy uchodzącym do Jeziora Grochacz (Grodzkie) – nr 1

Jezioro Mironów

Zachodniopomorskie

pyrzycki

Lipiany

         

Obwód rybacki Jeziora Świdno (Drzewno) na Kanale Głęboki (Kanale Leśny) uchodzącym do rzeki Myśla - nr 1

Jezioro Świdno (Drzewno), Kanał Głęboki (Kanał Leśny) na odcinku od źródeł do Jeziora Świdno (Drzewno)

Zachodniopomorskie

pyrzycki

Kozielice

         

Obwód rybacki Jeziora Stobno (Stawiń) na rzece Stobnica - nr 1

Jezioro Stobno (Stawiń), rzeka Stobnica na odcinku 50 m od wypływu z jeziora Stobno (Stawiń)

Zachodniopomorskie

choszczeński

Choszczno

         

Obwód rybacki Jeziora Długie na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Leśnica - nr 1

Jezioro Długie, ciek bez nazwy łączący jezioro Długie z rzeką Leśnica

Zachodniopomorskie

goleniowski

Maszewo

         

Obwód rybacki Jeziora Węgorzyce na cieku Dopływ z jeziora Węgorzyce uchodzącym do rzeki Stepnica - nr 1

Jezioro Węgorzyce, ciek Dopływ z jeziora Węgorzyce łączący jezioro Węgorzyce z rzeką Stepnica

Zachodniopomorskie

goleniowski

Maszewo

         

Obwód rybacki Jeziora Rogówko na cieku Dopływ spod Rogówka uchodzącym do rzeki Brzeźnicka Węgorza - nr 1

Jezioro Rogówko wraz z wodami cieku Dopływ spod Rogówka łączącego to jezioro z rzeką Brzeźnicka Węgorza

Zachodniopomorskie

łobeski

Węgorzyno

         

Obwód rybacki Jeziora Helka na cieku Dopływ z Zachełmia uchodzącym do rzeki Rega - nr 1

Jezioro Helka, ciek Dopływ z Zachełmia łączący jezioro Helka z rzeką Rega

Zachodniopomorskie

łobeski

Łobez

         

Obwód rybacki Jeziora Drzewiany II w zlewni rzeki Radew - nr 1

Jezioro Drzewiany II wraz z wodami jego dopływu

Zachodniopomorskie

koszaliński

Bobolice

         

Obwód rybacki Jeziora Opatówek w zlewni rzeki Chociel - nr 4

Jezioro Opatówek wraz z wodami jego dopływu

Zachodniopomorskie

koszaliński

Bobolice

         

Obwód rybacki Jeziora Kołtki (Kątnica) na cieku Odpływ Południowy z Jeziora Bobięcińskie Wielkie (Bobęcino Wielkie) uchodzącym do Jeziora Przyradź – nr 3

Jezioro Kołtki (Kątnica) wraz z wodami cieku Odpływ Południowy z Jeziora Bobięcińskie Wielkie (Bobęcino Wielkie) na odcinku od Jeziora Oblica do Jeziora Kołtki (Kątnica).

Zachodniopomorskie

szczecinecki

Biały Bór

         

Obwód rybacki Jeziora Czarne na cieku bez nazwy uchodzącym do jeziora Zamkowe – nr 1

Jezioro Czarne wraz z wodami cieku bez nazwy uchodzącego do Jeziora Zamkowe

Zachodniopomorskie

sławieński

Malechowo

         

Obwód rybacki Jeziora Popiel (Studnica, Zofianka) na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Mołstowa - nr 1

Jezioro Popiel (Studnica, Zofianka), ciek łączący jezioro Popiel (Studnia, Zofianka) z rzeką Mołstowa

Zachodniopomorskie

kołobrzeski

Rymań

         

Obwód rybacki Jeziora Parnowskie (Parnowo) na rzece Czerwona -nr 1

Jezioro Parnowskie (Parnowo), rzeka Czerwona na odcinku od linii prostopadłej do osi rzeki łączącej punkty brzegu oddalone o 50 metrów od wypływu z Jeziora Parnowskie (Parnowo)

Zachodniopomorskie

koszaliński

Biesiekierz


 

Obwód rybacki Jeziora Dobropolskie (Golenickie) na Kanale Kruszwin (Dopływ z jeziora Dobropolskiego) uchodzącym do rzeki Myśla - nr 1;

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (wykaz obwodów rybackich_RZGW.docx)lista obwodów rybackich 41 kB2022-06-10 07:302022-06-10 07:30
Pobierz plik (BN na rz. Myśla..jpg)BN na rz. Myśla..jpg 695 kB2022-06-08 07:452022-06-08 07:45
Pobierz plik (Czarne.jpg)Czarne.jpg 637 kB2022-06-08 07:442022-06-08 07:44
Pobierz plik (Długie.jpg)Długie.jpg 672 kB2022-06-08 07:442022-06-08 07:44
Pobierz plik (Drzewiany II.jpg)Drzewiany II.jpg 542 kB2022-06-08 07:432022-06-08 07:43
Pobierz plik (Helka.jpg)Helka.jpg 632 kB2022-06-08 07:432022-06-08 07:43
Pobierz plik (Kołtki .jpg)Kołtki .jpg 345 kB2022-06-08 07:432022-06-08 07:43
Pobierz plik (Mironów.jpg)Mironów.jpg 662 kB2022-06-08 07:422022-06-08 07:42
Pobierz plik (Świdno.jpg)Świdno.jpg 683 kB2022-06-08 07:422022-06-08 07:42
Pobierz plik (Stobno.jpg)Stobno.jpg 632 kB2022-06-08 07:422022-06-08 07:42
Pobierz plik (Rogówko.jpg)Rogówko.jpg 619 kB2022-06-08 07:422022-06-08 07:42
Pobierz plik (Popiel (Studnica) .jpg)Popiel (Studnica) .jpg 333 kB2022-06-08 07:412022-06-08 07:41
Pobierz plik (Paweł (Pował) .jpg)Paweł (Pował) .jpg 378 kB2022-06-08 07:412022-06-08 07:41
Pobierz plik (Parnowskie (Parnowo) .jpg)Parnowskie (Parnowo) .jpg 445 kB2022-06-08 07:412022-06-08 07:41
Pobierz plik (Opatówek.jpg)Opatówek.jpg 702 kB2022-06-08 07:402022-06-08 07:40
Pobierz plik (Węgorzyce.jpg)Węgorzyce.jpg 696 kB2022-06-08 07:392022-06-08 07:39
Pobierz plik (j. Wapnickie - mapa.jpg)j. Wapnickie - mapa.jpg 2032 kB2022-04-22 09:492022-04-22 09:49
Pobierz plik (j. Zamkowe - mapa.jpg)j. Zamkowe - mapa.jpg 1796 kB2022-04-22 09:492022-04-22 09:49
Pobierz plik (j. Trzemeszno - mapa.jpg)j. Trzemeszno - mapa.jpg 417 kB2022-04-22 09:482022-04-22 09:48
Pobierz plik (j. Słosineckie - mapa.jpg)j. Słosineckie - mapa.jpg 2075 kB2022-04-22 09:482022-04-22 09:48
Pobierz plik (j. Rurzyca - mapa.jpg)j. Rurzyca - mapa.jpg 477 kB2022-04-22 09:482022-04-22 09:48
Pobierz plik (j. Postne - mapa.jpg)j. Postne - mapa.jpg 2211 kB2022-04-22 08:412022-04-22 08:41
Pobierz plik (j. Pajerskie - mapa.jpg)j. Pajerskie - mapa.jpg 1934 kB2022-04-22 08:412022-04-22 08:41
Pobierz plik (j. Nicemino - mapa.jpg)j. Nicemino - mapa.jpg 363 kB2022-04-22 08:412022-04-22 08:41
Pobierz plik (j. Łączno - mapa.jpg)j. Łączno - mapa.jpg 1843 kB2022-04-22 08:402022-04-22 08:40
Pobierz plik (j. Lubiatowo Północne  - mapa.jpg)j. Lubiatowo Północne - mapa.jpg 438 kB2022-04-22 08:402022-04-22 08:40
Pobierz plik (j. Kamienica (Kamnica)  - mapa.jpg)j. Kamienica (Kamnica) - mapa.jpg 427 kB2022-04-22 08:402022-04-22 08:40
Pobierz plik (j. Dobropolskie - mapa.jpg)j. Dobropolskie - mapa.jpg 2141 kB2022-04-22 08:402022-04-22 08:40
Pobierz plik (j. Czarne Wielkie - mapa.jpg)j. Czarne Wielkie - mapa.jpg 371 kB2022-04-22 08:392022-04-22 08:39